Hypertherm HPR130/260
за порядком
за зростанням ціни
за зниженням ціни
за новизною
16
Електрод 220435 HPR260 260А для плазмового різання
В наявності
Купити
Електрод 220352 HPR260 200 А на плазму
В наявності
Купити
Електрод 220181 HPR130/260 130А для пламорізу
Електроди 220187 HPR260/130 80А для плазмотрона
Електрод 220552 HPR130/260 50А для плазми
Електрод 220192 HPR130/260 30 А на плазмовий різак
Сопло 220439 HPR260 260 А на плазму
Сопло 220354 HPR260 200А для плазмотрона
Сопло 220182 HPR130/260 130А для плазмотрона
Сопло 220188 HPR130/260 80А на плазморіз
Сопло 220554 HPR130/260 50А плазмове
Сопло 220193 HPR130/260 30А на плазму
Захист 220764 HPR260 260А для плазморізу
Захист 220761 HPR260 200А для плазмотрона
Захист 220183 HPR130/260 130А для плазмового різака
Захист 220189 HPR130/260 80А для плазморізу
Захист 220555 HPR130/260 50А для плазмотрону
Захист 220194 HPR130/260 30А для плазморізу
Завихрювальне кільце 220436 HPR130/260 260А для плазмотрона
Завихрювальне кільце 220353 200А на плазму
Завихрювальне кільце 220179 80-130А для плазморіза
220747 Захисний ковпак 30 А-130А HPR130/260 на плазму
220637 Захисний ковпак 200 А-260А HPR260 для плазми